JW's - Who Started Smoking Once You Left?

by BBOARD 44 Replies latest jw friends

  • Bumble Bee
    Bumble Bee

    WA - I'll share my smokes, you share the beer in your avatar!! Works for me!

    BB

  • momzcrazy
    momzcrazy

    Me too, but for some reason hands is a turn on.

    momz

  • tijkmo
    tijkmo

    i hate smokers....

    unless they are female....

    and naked

  • Wordly Andre
    Wordly Andre

    BB its a date ha ha ha, MOMSCRAZY, ever hear of that song Fumo blu

  • Bumble Bee
    Bumble Bee

    sorry tij, I can't post the other pics, I don't want to get booted off of JWD! lol

    BB

  • tijkmo
    tijkmo
    sorry tij, I can't post the other pics, I don't want to get booted off of JWD! lol

    there are other ways

  • momzcrazy
    momzcrazy

    No, WA. I'm almost scared but....what does it say?

    momz

  • nvrgnbk
    nvrgnbk
    but for some reason hands is a turn on.

    Yeah?

  • JK666
    JK666

    I started smoking after getting DFed in my 40's. It was partly rebellion (JW rules against it are stupid). And I hung out with a lot of smokers, and figured I might as well smoke my own if I was breathing all that smoke anyway.

    Now I am thinking about quitting, but i am a 2 pack a dayer.

    JK

  • Wordly Andre
    Wordly Andre

    Con me tu puoi Fumare la tua pipa quando vuoi Perché mi piaci molto di più E sei così romantico Fumo blu, fumo blu Una nuvola e dentro tu E poi, e poi se un uomo sa di fumo Ma sì, ma sì è veramente un uomo E ti amerò finché vorrai proprio perché sei così Ta ra ta ta ta ta - ta ra ra ta ta Un uomo (è un uomo) Quando sa (di fumo) ra ta ta Un uomo (è un uomo) Quando sa (di fumo) E un bacio vale dieci dato da te Lo so non sei un divo ne un artista ne l’eroe del west Ma quando fumi c’è in te un che di irresistibile Fumo blu, fumo blu Una nuvola e dentro tu E poi e poi se un uomo sa di fumo Ma sì ma sì è veramente un uomo E io t’amerò finché vorrai proprio perché sei così Ta ra ta ta ta ta - ta ra ra ta ta Un uomo (è un uomo) Quando sa (di fumo) ra ta ta Un uomo (è un uomo) Quando sa (di fumo) E un bacio vale dieci dato da te

Share this

Google+
Pinterest
Reddit